O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców Delta powstał w 2005 roku. Nasz ośrodek jest nastawionym przyjaźnie do kursantów, elastycznie dostosowującym się do aktualnych potrzeb swoich klientów. Udzielamy profesjonalnych usług z zakresu szkolenia kierowców na kategorie AM,A1,A2, A, B. Dysponujemy pojazdami szkoleniowymi identycznymi jak na egzaminie państwowym. Część wykładowa odbywa się w godzinach umożliwiających uczestnictwo osobom uczącym się jak i pracującym.

Właścicielem ośrodka jest instruktor z dwudziestojednoletnim doświadczeniem i posiadający uprawnienia do szkolenia we wszystkich kategoriach prawa jazdy A, B, C, D, T, C+E ,D+E. Dodatkowym atutem Ośrodka Szkolenia Kierowców "Delta" jest to, iż zajęcia prowadzi wyłącznie posiadający uprawnienia do egzaminowania kandydatów na kierowców.

Zapewniamy możliwość korzystania z komputerów ośrodka z oprogramowaniem egzaminacyjnym. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są samochodami marki TOYOTA YARIS oraz najnowszymi motocyklami YAMAHA XJ6 (kat. A2 oraz A),YAMAHA YBR 125 (kat.A1), YAMAHA Neos ,Romet Ogar Caffe (kat.AM) identycznymi jak na egzaminie państwowym.

Zapewniamy przyjazną atmosferę, bezstresową i efektywną naukę jazdy oraz profesjonalizm szkoleń. Poza atrakcyjnymi cenami proponujemy również możliwość płatności za kursy w indywidualnie dopasowanych ratach.

Jako jedyni w regionie oferujemy pomoc prawną w przypadku niezdania egzaminu państwowego na prawo jazdy (szczegóły podczas zapisów).Bierzemy odpowiedzialność za nasze szkolenie - po ukończonym kursie prawa jazdy u nas instruktor uzestniczy ze swoim kursantem na egzaminie państwowym.

 

UWAGA!

PROMOCJA!

Kurs Kat AM jedyne 400 zł!

 

Honorujemy Białostocką Kartę Duzej Rodziny. ( www.duzarodzina.bialystok.pl)